10 Şubat 2020 Pazartesi okullar tatil mi? İl il okullar tatil mi? İşte detaylar…

İl Valilikleri tarafından herhangi bir açıklama yoktur. 010 şubat 2020 salı günü belirtilen illerde okullar tatil değildir.


Sitemiz güncel kalmayabilir valilik, kaymakamlık resmi siteleri ve twitter adreslerinden bilgi edinebilirsiniz.


Trabzon ve Rize’de 2 gün tatil edildi.


Karabük, Van, Bitlis, Ordu’da 1 gün tatil edildi.

BOLU

Bolu Valiliği tarafından yapılan açıklamada, “Yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları sebebiyle Bolu genelinde 10 Şubat Pazartesi günü; Okul Öncesi, İlk ve Orta dereceli Okullarda, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri ile Halk Eğitim Merkezlerinde eğitim öğretime bir gün süre ile ara verilmiştir.” denildi.

KONYA

Konya’nın Hadim ve Yunak ilçelerinde yoğun kar yağışı ve buzlanmadan dolayı eğitime bir gün ara verildi.

Hadim ve Yunak ilçelerinde yoğun kar yağışının devam etmesi nedeniyle ilköğretim ve ortaöğretim kurumları, 10 Şubat Pazartesi günü tatil edildi. Derebucak ilçesinde de taşımalı sistemle öğrenci taşınan okullarda eğitim öğretime ara verildi.

Bu ilçelerde, vatandaşların olumsuz hava koşullarına karşı dikkatli olmaları istendi.

DÜZCE

Düzce Valiliğinden yapılan açıklamada, “Yoğun kar yağışı sonrasında ulaşımda yaşanabilecek aksaklıklar göz önünde bulundurularak 10 Şubat 2020 Pazartesi günü Düzce il genelinde okullarımızda eğitime bir gün süre ile ara verilmiştir. Kamuda çalışan engelli ve hamile personel idari izinli sayılacaktır” denildi.

KASTAMONU

Kastamonu’da etkili olan kar yağışı nedeniyle kent merkezindeki okullar ile17 ilçede bugün eğitime ara verildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, daha önce kar yağışı nedeniyle kent merkezinde taşımalı eğitime ara verildiği ancak devam eden kar yağışı nedeniyle kent merkezindeki tüm okulların tatil edildiği belirtildi.

Lise ve dengi okullar hariç diğer okullarda eğitime ara verilen İnebolu ilçesiyle, taşımalı eğitim yapan okulların tatil edildiği Taşköprü ilçesinde de bütün okullara bugün ara verildiği kaydedildi.

Öte yandan kent merkezinde hamile ve engellilerin de idari izinli sayılacağı ifade edildi.

Daha önce yapılan açıklamada,Azdavay, Daday, Çatalzeytin, Doğanyurt, İhsangazi, Pınarbaşı, Ağlı, Küre, Şenpazar, Hanönü, Araç, Devrekani ve Seydiler ilçelerindeki tüm okullarda, Bozkurtve Cide ilçelerinde taşımalı eğitim yapan okullarda eğitime ara verildiği duyurulmuştu.

ARTVİN

Artvin Valiliğinden yapılan duyuruda “Yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle ilimiz genelinde (ilçeler dahil) 10 Şubat 2020 Pazartesi günü, ilk ve orta dereceli okullarda, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri ile Halk Eğitim Merkezlerinde eğitim öğretime bir gün ara verilmiştir.Ayrıca engelli ve hamile kamu personeli de aynı gün izinli sayılacaktır” ifadelerine yer verildi.

ŞIRNAK

Şırnak Valiliği, etkili olan kar yağışı nedeniyle merkez ile Uludere ve Beytüşşebap ilçelerinde eğitime ara verildiğini açıkladı. Yazılı açıklamada şöyle denildi:

“Devam etmekte olan yoğun kar yağışı ve meteorolojik verilere göre devamında oluşacak buzlanma nedeniyle 10 Şubat 2020 günü Şırnak merkez, Uludere ve Beytüşşebap ilçelerimizde eğitime 1 gün ara verilmesi uygun görülmüş ve okullar tatil edilmiştir. Aynı gün kamu kurumlarımızda çalışmakta olan hamile ve engelli personelimiz idari izinli sayılacaktır.”

ORDU

Ordu Valiliği de, yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları dolayısıyla il genelinde 10 Şubat Pazartesi günü, ilk ve orta dereceli okullarda, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri ile halk eğitim merkezlerinde, eğitim öğretime 1 gün ara verildiği belirtildi.

Ayrıca, engelli ve hamile kamu personeli de aynı gün idari izinli sayılacak.

GİRESUN

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları başkanlığında toplanan kurulun kararına göre, Alucra ve Çamoluk dışındaki okullarda okul öncesi, ilk ve orta dereceli okullarda eğitim-öğretime bir gün süreyle ara verildi. Görele ilçesinde ise okullar 2 gün tatil edildi.

BARTIN VE ZONGULDAK

Bartın ve Zonguldak’ta, yoğun kar yağışı ve buzlanmanedeniyle okullar bugün tatil edildi.

Bartın Valiliğinden yapılan açıklamada, kentte kar yağışının aralıklarla devam ettiği belirtildi.

Açıklamada, “Aralıklarla devam eden kar yağışı ve gece saatlerinden itibaren yoğun buzlanma beklendiğinden 10 Şubat Pazartesi günü il genelinde ilk ve ortaokullar ile liselerde eğitimebir gün süreyle ara verilmiştir.” ifadesi kullanıldı.

Ayrıcail genelinde kamuda çalışan işçi ve memurlardan engelli ve hamile olan personelin de bugün idari izinli sayılacağı kaydedildi.

Zonguldak’ta da olumsuz hava koşulları nedeniyle Ereğli, Kilimli ve Alaplı ilçelerinde taşımalı eğitim kapsamındaki, Çaycuma’da ise tüm okullarda bugün eğitime ara verildi.

KARABÜK

Karabük Valisi Fuat Gürel, yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları ve yaşanacak don olayı nedeniyle merkez ve ilçelerdeki tüm okullarda eğitim ve öğretime bugün (10 Şubat Pazartesi) bir gün süreyle ara verildiğini duyurdu. Açıklamada, “Kamuda görev yapmakta olan hamile ve engelli çalışanlar da idari izinli sayılacaklardır” denildi.

BİTLİS

Tatvan Kaymakamlığından yapılan yazılı açıklamada; “Yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları dolayısıyla ilçemiz genelinde 10 Şubat Pazartesi günü; ilk ve orta dereceli okullarda, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri ile halk eğitim merkezlerinde eğitim öğretime 1 gün ara verilmiştir. Ayrıca; engelli ve hamile kamu personeli de idari izinli sayılacaktır” denildi.

Öte yandan; kentte iki gündür aralıksız devam eden yoğun kar yağışı, tipi ve fırtına sebebiyle ilçeye bağlı tüm köy yolları ulaşıma kapandı. Kapanan köy yollarının ulaşıma açılması için başlatılan çalışmalar ise aralıksız sürüyor.

TRABZON

Trabzon Valiliği’nden yapılan açıklamada “Yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları dolayısıyla ilimiz genelinde 10 Şubat Pazartesi ve 11 Şubat Salı günleri, ilk ve orta dereceli okullarda, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri ile halk eğitim merkezlerinde, eğitim öğretime 2 gün ara verilmiştir. Ayrıca engelli ve hamile kamu personeli de aynı günlerde idari izinli sayılacaktır” denildi.

RİZE

Rize Valisi Kemal Çeber, sosyal medyadan öğrencilerin kar tatili taleplerini geri çevirmeyerek Rize’de kar nedeniyle okulların 2 gün tatil edildiğini duyurdu.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİNDE DE OKULLAR TATİL

Rize’de yoğun kar yağışı nedeniyleRecep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde eğitime iki gün süreyle ara verildi.

Üniversiteden yapılan yazılı açıklamada, bölgede etkili olan kar yağışı nedeniyle Trabzon Havalimanı’nda ulaşımda sorunların yaşandığı,bahar yarıyılının bugün başlayacağıve öğrencilerin büyük bir kısmının il dışından geleceği belirtildi.

Açıklamada, özellikle ilçelerdeki kampüslere ulaşımın tam olarak sağlanamadığına işaret edilerek, 10 Şubat Pazartesi ile 11 Şubat Salı günleri eğitime ara verildiği, bahar yarıyılına 12 Şubat Çarşamba günü başlanacağı, 10 Şubat Pazartesi günü yapılması gereken yabancı dil muafiyet sınavının ise 12 Şubat Çarşamba günü aynı yer ve saatte yapılacağı duyuruldu.

Açıklamada, bugün ve11 Şubat Salı günü hamile ve engelli personelin idari izinli sayılacağı da aktarıldı.

VAN

Van Valiliği’nden yapılan açıklamada “Yoğun kar yağışı nedeniyle ilk ve orta öğretim kurumlarından eğitime bir gün ara verildi.” denildi.

HAKKARİ

Hakkari merkez ve 2 ilçede olumsuz hava koşulları nedeniyle bugün eğitime ara verildiği duyuruldu.

Valilikten yapılan açıklamada, yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle 10 Şubat Pazartesi Hakkari merkez, Yüksekova ve Şemdinli ilçelerinde eğitim öğretime ara verildiği belirtildi.

Açıklamada,engelli vehamile kamu görevlilerinin de bugün izinli sayılacağı ifade edildi.

SİİRT

Siirt’te etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle il genelinde eğitime bir günara verildi.

Valilikten yapılan açıklamada, il genelinde kar yağışı ve olumsuz hava koşullarının devam ettiği belirtildi.

Yağış nedeniyle il genelinde okulların 10 Şubat Pazartesi tatil edildiği bildirildi.

Öte yandan aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan hamile ve engelliler de idari izinli sayılacak.

SİVAS

Sivas’ta etkili olan yoğun kar yağışı, buzlanma ve şiddetli rüzgar nedeniyle bugün il genelinde ilk ve orta dereceli okullarda eğitime ara verildi.

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, Meteoroloji Müdürlüğünün hava tahmin raporlarında bildirilen meteorolojik veriler doğrultusunda gece ve bugün gün boyu aralıklarla kar yağışının devam edeceği ve kuvvetli buzlanma, don olayı ile rüzgar beklendiği belirtildi.

Bu nedenle öğrencilerin sağlığı ve ulaşım güvenliği için il merkezi ile ilçelerinde, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi-özel örgün ve yaygın eğitim kurumları, özel eğitim ile rehabilitasyon merkezleri, özel eğitim kursları ile diğer kamu, kurum kuruluşlarına ait kreş ve okul öncesi eğitim kurumlarında 10 Şubat Pazartesieğitime ara verildiği bildirildi.

Açıklamada, hamile, engelli, diyaliz hastası, kalp ile böbrek yetmezliği, kanser ve başka kronik ağır hastalığı bulunan kamu personelinin de izinli sayılacağı aktarıldı.

Sivas Valisi Salih Ayhan da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Aşırı soğukların olduğu bugünlerde en iyi öğrencinin hasta olmayan öğrenci olacağı düşüncesi ile bir gün evde dinlenmeniz, bol bol kitap okumanız doğru olacaktır. Bu sebeple yarın eğitime Sivas’ın tamamında 1 gün ara veriyoruz.” ifadesini kullandı.

ERZURUM

Erzurum’da, olumsuz hava koşulları nedeniyle, 6’sında taşımalı eğitim olmak üzere 20 ilçede okullar tatil edildi.

Valilikten yapılan açıklamada, Palandöken, Yakutiye, Aziziye,Çat, Aşkale, Pasinler, Tekman, Horasan, Karayazı, Köprüköy, Narman, Şenkaya,Hınıs ve Karaçoban’daolumsuz hava koşulları nedeniyletüm okul öncesi, ilköğretim, lise ile özel eğitim ve öğretim kurumlarının 10 Şubat Pazartesi günü tatil edildiği duyuruldu.

Açıklamada, aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan hamile ve engellilerin de idari izinli olacağı kaydedildi.

Açıklamada ayrıcaİspir,Olur,Pazaryolu,Tortum veUzundere ilçelerindetaşımalı eğitime bugün ara verildiği belirtildi.

Oltu Kaymakamlığından yapılan açıklamada ise ilçede taşımalı eğitime bugün ara verildiği, kamu kurumlarında görevli engelli ve hamile kamu personelinin de bir gün süreyle idari izinli sayılacağı kaydedildi.

GÜMÜŞHANE

Gümüşhane’de etkili olan kar yağışı nedeniyle il genelinde eğitime bugün ara verildi.

Gümüşhane Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, kentte yaşanan kar yağışı, soğuk hava ve buzlanma gibi olumsuz hava şartları nedeniyle il merkezi ve diğer ilçelerde taşımalı eğitimle birlikte özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde eğitime bir gün süreyle ara verildiği bildirildi

Açıklamada,engelli ve hamile olan kamu personelinin de idari izinli sayılacağı kaydedildi.

AKSARAY

Aksaray’da etkili olan kar yağışı nedeniyle kent genelinde okullar bugün tatil edildi.

Valilikten yapılan açıklamada, olumsuz hava şartları ve yoğun kar yağışı dolayısıylail ve ilçe merkezleri ile bağlı tüm köylerdeki okullarda eğitime bugün ara verildiği bildirildi.

Açıklamada, engelli ve hamile kamu personelinin idari izinli sayılacağı belirtildi.

SAMSUN

Samsun ve ilçelerinde kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün ara verildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Samsun ile tüm ilçelerinde 10 Şubat Pazartesi günü okulların bir gün süreyle tatil edildiği belirtildi.

Vali Osman Kaymak da uzun bir aradan sonra kar yağışının etkili olduğu kentte, okulların tatil edilmesi için sosyal medya üzerinden mesaj yazan öğrencilere kar tatilini esprili bir dille duyurdu.

Vali Kaymak mesajında, “Gençler yorumlarınızı okuyorum, okul sevginiz gözlerimi yaşartıyor. Kar yoğun bir şekilde yağmaya devam ediyor, sabah da buzlanma riski var. Siz en iyisi yarın güzelce bi kartopu oynayın.” ifadelerine yer verdi.

NEVŞEHİR

Nevşehir’de etkisini sürdüren kar yağışı ve yollardaki buzlanma nedeniyle eğitime bir gün ara verildi.

Nevşehir Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada,Meteoroloji Müdürlüğünün hava tahmin raporlarında bildirilen meteorolojik veriler doğrultusunda, 10 Şubat Pazartesi günü oluşacak kuvvetli buzlanma, don olayı ve yoğun sisin ulaşımı olumsuz etkileyeceği değerlendirildiğinden, il genelinde Milli Eğitim Bakanlığına bağlı her tür ve derecedeki resmi, özel, örgün ve yaygın eğitim kurumlarının, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinin, özel eğitim kurslarının, bugüntatil edilmesine karar verildiği bildirildi.

Açıklamada, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan personelden hamile, engelli ve kronik ağır hastalığı olanların da bir gün süreyle idari izinli sayılacağı kaydedildi.

KAYSERİ

Kayseri ve bazı ilçelerinde, kar yağışı nedeniyle okullardaeğitime bugün ara verildi.

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, meteorolojiden alınan son verilerin değerlendirilmesi sonucunda Kayseri’nin merkez Melikgazi, Kocasinan, Talas ve Hacılar ilçeleri ile İncesu, Yahyalı, Develi, Sarız, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Tomarza, Akkışla ve Yeşilhisar ilçelerinde 10 Şubat Pazartesieğitime ara verildiğini bildirdi.

Engelli ve hamile personelin de idari izinli sayılacağını belirten Günaydın, diğer ilçelerdeki durumun kaymakamlıklar tarafından değerlendirileceğini kaydetti.

Felahiye ve Özvatan ilçelerinde de kar yağışı nedeniyle okullar bugün tatil edildi.

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış da sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, 10 Şubat Pazartesi aşırı soğuk hava ve buzlanma beklentisi nedeniyle ERÜ’deeğitimve öğretime bir gün süreyle ara verildiğini bildirdi.

Bünyan İlçe MilliEğitimMüdürlüğü,ilçe genelinde yoğun kar yağışının etkili olması nedeniyleokulların bugün tatil edildiğini açıklamıştı.

Kayseri’de etkili olan kar yağışının ardından okulların tatil edilmesini bekleyen öğrenciler, sosyal medyadan Kayseri Valisi Şehmus Günaydın’a gülümseten mesajlar göndermişti.

BURSA

Bursa Büyükorhan Kaymakamlığının Twitter hesabından yapılan açıklamada, kar yağışı ve elverişsiz hava koşulları nedeniyle 10 Şubat Pazartesi günü Büyükorhan merkez ve mahallelerinde eğitime bir gün ara verildiği belirtildi.

Açıklamada, hamile ve engelli kamu görevlilerinin de idari izinli sayılacağı duyuruldu.

KARS

Kars Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, kentteki olumsuz hava koşulları sebebiyle tüm okulların 10 Şubat Pazartesi günü tatil edildiği bildirildi.

Açıklamada, kamu kurumlarında görevli engelli ve hamile personelin de bir gün idari izinli sayılacağı belirildi.

SİNOP VE TOKAT

Sinop’un Boyabat ilçesi ile Tokat’ın Başçiftlik ilçelerinde taşımalıeğitimyapan okullardaeğitime ara verildi.

Boyabat İlçe MilliEğitimMüdürlüğünden yapılan açıklamada, ilçedetaşımalıeğitimyapan okulların 10 Şubat Pazartesi tatil edildiği belirtildi.

Başçiftlik İlçe MilliEğitimMüdürlüğünden yapılan açıklamada da köy yollarındaki buzlanma sebebiyle taşımalıeğitime bugün için ara verildiği duyuruldu.

NİĞDE

Niğde’de olumsuz hava koşulları nedeniyle il genelinde bugüneğitime ara verildi.

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, sosyal medya hesabından olumsuz hava koşulları nedeniyle il merkezi ile ilçe, belde ve bağlı köylerde, 10 Şubat Pazartesieğitime ara verildiğini duyurdu.

Şimşek ayrıca, hamileler ile engelli kamu çalışanlarının da idari izinli sayılacağını paylaştı.

YOZGAT

Yozgat’tayoğun kar yağışı nedeniyle il genelinde eğitime bir gün ara verildi.

Yozgat Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, olumsuz hava şartları nedeniyle il genelinde tüm özel ve resmi eğitim kurumlarında eğitime bugün ara verildiği bildirildi.

Açıklamada, hamile ve engelli kamu personelinin de aynı tarihte idari izinli sayılacağı ifade edildi.

BATMAN

Batman’ın Sason ilçesindekar nedeniyle okullar tatil edildi.

ERZİNCAN

Erzincan’da etkili olan kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle il genelinde bugün okullar tatil edildi.

Erzincan Valisi Ali Arslantaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kentte kar yağışının etkili olduğunu ve olumsuz hava koşullarının bugün da etkisini sürdürmesinin beklendiğini söyledi.

Arslantaş, kar yağışı ve yollarda oluşabilecek buzlanmadan dolayı öğrenciler ile vatandaşların mağduriyet yaşamaması için il genelinde10 Şubat Pazartesi günütüm okullardaeğitime ara verildiğini belirtti.

AĞRI

Ağrı’nınHamur ve Diyadin ilçesinde etkili olan kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyleköy okulları ile taşımalı eğitim kapsamındaki okullarda bugün eğitime ara verildi.

Hamur ve Diyadin İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinden yapılan açıklamalara göre,kar yağışı sonrası köy okulları ile taşımalı eğitim kapsamındaki öğrenciler için eğitime 10 Şubat Pazartesiara verildiği kaydedildi.

ADIYAMAN

Adıyaman’ın Çelikhan ilçesinde olumsuz hava koşulları nedeniyle taşımalı eğitim yapan okullar ile köylerdeki tüm okullar bugün tatil edildi.

İlçe Mili Eğitim Müdürü Resul Acar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçede soğuk hava ve şiddetli rüzgarın bugün da sürdürmesinin beklendiğini belirtti.

Acar, bu nedenle ilçede taşımalı eğitim yapan okullar ile köylerdeki tüm okullarda 10 Şubat Pazartesi günü eğitime bir gün ara verildiğini kaydetti.

AMASYA

Amasya’da yoğun kar yağışı nedeniyle il genelinde ilk ve orta dereceli okullar bugün tatil edildi.

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, il genelinde yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşullarından dolayı, bugün ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün süreyle ara verildiği belirtildi.

Açıklamada, hamile ve engelli kamu personelinin de izinli sayılacağı bildirildi.

Amasya Valisi Osman Varol da sosyal medya hesabından,”İlimiz genelinde devam eden yoğun kar yağışı ve buzlanmaya neden olacak olumsuz hava koşulları nedeniyle 10 Şubat 2020 (Pazartesi) günü ilimiz merkezi ve ilçelerimizde eğitime bir gün ara verilmiştir. Sevgili öğrenciler, hastalanmamaya dikkat ederek kar yağışının tadını çıkarın”paylaşımında bulundu.

ÇANKIRI

Çankırı’da olumsuz hava koşulları nedeniyle 4 ilçede okulların tatil edildiği bildirildi.

Valilikten yapılan açıklamada, kar yağışı ve buzlanma riskine karşı Bayramören, Yapraklı, Çerkeş ve Kurşunlu ilçelerinde 10 Şubat Pazartesi ilk ve orta dereceli okullarda eğitime ara verileceği ifade edildi.

Açıklamada ayrıca, hamile ve engelli kamu personelinin de izinli sayılacağı belirtildi.

OKULLAR TATİL Mİ?

1-ADANA 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
2-ADIYAMAN 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
3-AFYONKARAHİSAR 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
4-AĞRI 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? evet
68-AKSARAY 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
5-AMASYA 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
6-ANKARA 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
7-ANTALYA 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
75-ARDAHAN 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
8-ARTVİN 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
9-AYDIN 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
10-BALIKESİR 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
74-BARTIN 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
72-BATMAN 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
69-BAYBURT 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
11-BİLECİK 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
12-BİNGÖL 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
13-BİTLİS 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
14-BOLU 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
15-BURDUR 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
16-BURSA 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
17-ÇANAKKALE 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
18-ÇANKIRI 010 şubat 20200 Okullar tatil mi?Hayır
19-ÇORUM 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
20-DENİZLİ 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
21-DİYARBAKIR 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
81-DÜZCE 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
22-EDİRNE 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
23-ELAZIĞ 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
24-ERZİNCAN 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
25-ERZURUM 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
26-ESKİŞEHİR 010 şubat 20200 Okullar tatil mi?Hayır
27-GAZİANTEP 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
28-GİRESUN 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
29-GÜMÜŞHANE 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
30-HAKKARİ 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
31-HATAY 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
76-IĞDIR 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
32-ISPARTA 010 şubat 20200 Okullar tatil mi?  Hayır
34-İSTANBUL 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
35-İZMİR 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
46-KAHRAMANMARAŞ 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
78-KARABÜK 010 şubat 20200 Okullar tatil mi?  hayır
70-KARAMAN 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
36-KARS 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
37-KASTAMONU 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
38-KAYSERİ 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
71-KIRIKKALE 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
39-KIRKLARELİ 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
40-KIRŞEHİR 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
79-KİLİS 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
41-KOCAELİ 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
42-KONYA 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? hayır
43-KÜTAHYA 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
44-MALATYA 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
47-MARDİN 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
33-MERSİN 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
48-MUĞLA 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
49-MUŞ 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
50-NEVŞEHİR 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
51-NİĞDE 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
52-ORDU 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
80-OSMANİYE 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
53-RİZE 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
54-SAKARYA 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
55-SAMSUN 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
56-SİİRT 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
57-SİNOP 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
58-SİVAS 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
63-ŞANLI URFA 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
73-ŞIRNAK 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
59-TEKİRDAĞ 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
60-TOKAT 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
61-TRABZON 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
62-TUNCELİ 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
64-UŞAK 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
65-VAN 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
77-YALOVA 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
66-YOZGAT 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır
67-ZONGULDAK 010 şubat 20200 Okullar tatil mi? Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir