2019/2 ile memur alımı tercihleri bitiyor

2019/2 ile memur alımı tercihleri bitiyor.

ÖSYM tarafından verilen bilgiler neticesinde bazı kamu kurumları memur alımı yapacak. Ortaöğretim, önlisans ve lisans mezunları arasından memur alımları yapılacak. Peki hangi kurumlar şoför alacak? işte detaylar…

ORTAÖĞRETİM MEMUR ALACAK KURUMLAR

BİNGÖL İL ÖZEL İDARESİ, KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ,

ÖNLİSANS MEMUR ALACAK KURUMLAR

Afyon kocatepe üniversitesi, BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ, DEVLET DEMİRYOLLARI TAŞIMACILIK A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ, ISPARTA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ, İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ, KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ, SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI, TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI , STRATEJİ VE BÜTÇE BAŞKANLIĞI, TOPRAK MAHSULLERİ OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ve UŞAK ÜNİVERSİTESİ memur alacak.

LİSANS MEZUNU MEMUR ALACAK KURUMLAR

NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ, ADAPAZARI BELEDİYE BAŞKANLIĞI, AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ, ANKARA ÜNİVERSİTESİ, ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ, BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ, ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ, DEVLET DEMİRYOLLARI TAŞIMACILIK A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, DÜZCE ÜNİVERSİTESİ, ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, HAKKARİ ÜNİVERSİTESİ, IĞDIR ÜNİVERSİTESİ ve MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ memur alımı yapacaktır.

2019-2 KPSS tercihleri ile şoför alımı gerçekleştirecek olan kurumların tercih işlemleri ise https://ais.osym.gov.tr resmi ÖSYM adresinden yapılacak olup, 03 aralık 2019 ile 13 aralık 2019 tarihleri içerisinde gerçekleştirilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir