255 personel alımı yapılacak

Kamu kurumuna 255 açıktan personel alımı yapılacak! Yüksek Seçim Kurulu YSK devlet personel başkanlığı DPB üzerinden verdiği ilan ile 255 kişilik farklı kadrolarda görevlendirmek üzere açıktan personel alımı yapacağını açıkladı. Yüksek Seçim Kurulu YSK 255 açıktan personel alımı ilanına başvuru sağlayacak olan adaylar kurum tarafından belirtilen genel ve özel şartları taşıması gerekmektedir.

Ysk tarafından merkez ve  taşra teşkilatında görevlendirmek üzere toplamda 225 açıktan personel alımı yapılacağı bildirildi.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Yüksek Seçim Kurulu YSK şoför alımı için 657 sayılı kanunda yer alan 48. maddesinde belirtilen şartları taşıyor olmak, kurum tarafından gerçekleştirilecek olan güvenlik soruşturmasından olumlu geçmenin yanı sıra arşiv araştırmasından da olumlu geçmesi açıklandı. 2018 senesinde ÖSYM tarafından düzenlenen kamu personeli seçme sınavı KPSS’ye girmiş olmak ve  en az 70 puan almış olmak genel şartlar arasında yer almaktadır.

YSK 255 PERSONEL ALIMI İÇİN BAŞVURU TARİHİ NEDİR?

Yüksek Seçim Kurulu YSK 255 personel alımı için 14 ekim 2019 ile 21 ekim 2019 tarihleri içerisinde şoför alımı ilanına başvuruda bulunabileceklerdir. Başvuru işlemleri ise Yüksek Seçim Kurulu YSK’nın resmi internet sitesi olan www.ysk.gov.tr adresinde bulunan iş başvuru formunu online olarak doldurarak doldurması ile yapılacaktır. Adaylar iş başvuru formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurarak verilen tarihler içerisinde göndermeleri gerekmektedir. Posta yolu veya diğer yollar ile yapılacak şoför iş başvurusu kabul edilmeyecektir.

Alım yapılacak bölgelerin tamamı ve ilanın tam metni için tıklayın

Ilan365.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir