Beden işçisi alımı ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Türkiye İş Kurumu İŞKUR taraflı bir çok özel sektör bünyesinde oluşan beden işçisi kadrolarını doldurmak ve işçi ihtiyaçlarını karşılamak üzere alım yapacağını duyurdu. Beden işçisi kadrolarına yerleşmek isteyen adaylar alım yapacak şirketlerden bazılarını, beden işçisi alımı iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılacağını ve beden işçisi alımlarına nasıl ulaşılacağı gibi bilgileri haberimizden alarak işlemlerini gerçekleştirebilirler.

İŞKUR üzerinden farklı firmalar bünyesinde görevlendirmek üzere beden işçisi alımı yapacaklarını açıkladı.

Beden işçisi alımı yapacak olan firmaların isimlerine ulaşmak için Türkiye iş kurumu ( İŞKUR ) üzerinden T.C no ve şifreniz veya e-devlet şifreniz ile giriş yapmalı ve verilen İŞKUR adresine giriş sağlayarak alım yapacak olan firmaların isimlerini görebilirsiniz. Üye girişi yapılmadan ” İşyeri adını görmek için Sisteme Üye Girişi yapmanız gerekmektedir. ” uyarısı ile karşılaşacaksınız.

Beden işçisi alımlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Türkiye iş kurumu İŞKUR üzerinden başvurular alınmakta olup, adaylar https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=1440 adresine giderek beden işçisi ilanlarını inceleyebilirler. Başvuru için adayların İŞKUR’a giriş yapmaları daha sonrasında beden işçisi alımı gerçekleştiren şirketlerin ilan detaylarına girerek ” başvur “butonunu kullanarak işlemlerini gerçekleştirebilirler.

https://www.ilan365.net/personel-alimlari/ekim-ayi-beden-iscisi-alimi-ilanlarina-nasil-is-basvurusu-yapilir-h6328.html

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*