Bim 2020 personel alımı yapacak

Bim personel alımı 2020! Uzun yıllardır perakende alanında yer alan ve bu sektörde kendisini geliştirmek isteyen bim 2020 yılı için personel alımı yapacağını açıkladı. Bim personel alımı 2020 yılı için personel alım ilanını resmi kariyer adresi üzerinden adaylar ile paylaşmış olup, hangi illerden ve hangi kadro için personel alımı yapılacak? işte ayrıntılar…

BİM PERSONEL ALIMI ŞARTLARI NEDİR?

Adayların yoğun iş planına uygun olarak görev alabilmesi, askerlik ile ilgisinin olmaması, en az lise mezunu, depo, mağaza ve ofis alanlarında görev almak isteyen adayların arandığı belirtildi. Bunların yanı sıra mevcut ürünlerin etiket fiyatlarının kontrolünü sağlamak, ürünlerin reyonlara yerleştirilmesini sağlamak, stok ve sipariş işlemlerini yönetebilecek personel arayışının olduğu açıklandı. Tecrübeli veya tecrübesiz adayların arandığı, askerlik görevini yapmış, en az lise en fazla üniversite mezunu ayrıca tam zamanlı personellerin Bitlis, Hakkari, Muş ve Van bölgeleri için arandığı bildirildi.

BİM PERSONEL ALIMI 2020 BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

2020 yılı içinde Bim bünyesinde görevde bulunmak isteyen adaylar https://bit.ly/2Q7W3ew adresini ziyaret etmeli, üye kaydı oluşturmalı veya üye girişi sağlamalıdır. Bu işlemlerin ardından 2020 Bim iş ilanına başvur butonunu kullanarak başvuruda bulunabileceklerini bildiririz.

OKU, YORUMLA ve PAYLAŞ ==> https://www.ilan365.net/personel-alimlari/bim-personel-alimi-2020-h6470.html

Ilan365.net

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*