Bim personel alımı 2020! bim iş ilanları yayınladı

Bim personel alımı yapacak! Ülkemizin çeşitli ve bir çok bölgesinde mağazası bulunan Bim, kariyer adresi üzerinden yayınlamış olduğu ilanlar ile personel alımı yapacağını duyurdu. Çeşitli kadrolarda personel alımı yapacak olan Bim’in hangi kadrolarda alım yapacağı, ilanlara nereden ulaşılacağı ve nasıl iş başvurusu yapılacağı gibi bilgiler haberimizde yer almaktadır.

Bim açık iş pozisyonları nedir?

Bim kariyer adresinden bazı iş ilanları yayınladı. Bunlar ise şöyledir; kasa reyon personeli, taze gıda personeli, depo personeli, meyve ve sebze personeli ve taze gıda personeli gibi kadrolar için personel alımı yapacağını belirtti.

Bim hangi bölgelerden personel alacak!

Kariyer adresinde yer alan bilgiye göre Tekirdağ, Adana, Bursa ve İstanbul gibi bölgelerden personel alımı yapacağını açıkladı.

Bim hangi eğitim seviyesinde personel alımı yapıyor?

Kariyer sayfasından edilen bilgiye göre Bim marketler zinciri en az ilköğretim mezunu adaylardan başlayarak personel alımı ilanları yayınlamaktadır.

bim personel alacak 300x150 - Bim market farklı kadrolarda personel alımı yapacak! Bim iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

İş başvuruları nereden ve nasıl yapılır?

Bim marketler zincirine iş başvurusu gerçekleştirmek isteyen adaylar 3 seçenek bulunmaktadır. Bunlar ise;

1- Resmi internet adresinde yer alan kariyer sayfası: Bim’de kariyer

2- Kariyer.net adresinde yer alan sayfası üzerinden www.kariyer.net › firma-profil › bim-birlesik-magazalar-a-s-1888-9746

3- Resmi adresinde yer alan iş başvuru formu aracılığı ile iş başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. https://www.bim.com.tr/Categories/676/hizli-basvuru.aspx

Bim bünyesinde yer alan Filo personel alımı yapıyor mu?

Evet, Bim bünyesinde yer alan Filo market’te farklı kadrolarda personel alımı yapacağını belirtilen kariyer.net adresinden veya resmi internet adresi üzerinden ilan etmiştir.

bim 300x159 - Bim market farklı kadrolarda personel alımı yapacak! Bim iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Bim hakkında kısa bilgi!

Çalışmalarına 1995 senesinde 21 adet mağaza ile giriş yapan Bim birleşik mağazalar firması temel ihtiyaç ve tüketim ürünlerini oldukça uygun fiyat politikası ile müşteriye ulaştırmaktadır.

Ciddi indirim modelinin ülkemizde uygulayan ilk temsilci ve portföyünü 700 ürün ile sınırlı tutarak özel markalı ürünlere sahip olmayı amaçlamaktadır.

Her geçen gün farklı il ve ilçelere mağazalar açmaya devam ederek istikrarlı bir gelişme kaydeden Bim marketler zinciri File market’ide bünyesine katarak gelişmeye ivme kazandırmıştır.

https://www.memurhaber365.com/bim-market-farkli-kadrolarda-personel-alimi-yapacak-bim-is-ilanlarina-nasil-is-basvurusu-yapilir-856.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir