DSİ 500 işçi alımı yapacak

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü, devlet personel başkanlığı adresinden verdiği ilan doğrultusunda 500 işçi alımı yapacağını açıkladı. Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü 500 işçi alımını farklı kadrolarda gerçekleştirecek olup, merkez ve taşra teşkilatı için planladığını bildirdi. 500 işçi alımı ilanı ilan yayınlandığı günden itibaren 5 gün aktif olacağı belirtilmiş olup, başvuru işlemleri Türkiye İŞ Kurumu resmi adresinin yanı sıra İŞKUR il müdürlükleri üzerinden de yapılabileceği açıklandı.

DSİ 500 İŞÇİ ALIMI İÇİN VERİLEN KADROLAR

ŞOFÖR (Ağır vasıta hizmetleri), Treyler operatörü, operatör, usta ve sondaj işçisi kadroları için alımların düzenleneceği ilan detaylarında bildirildi. Peki Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü 500 işçi alımı için iş başvuruları nereden yapılacak?

DSİ 500 İŞÇİ ALIMI İŞ BAŞVURULARI NEREDEN YAPILACAK?

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü verdiği ilan detayları arasında başvuru işlemlerinin Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) resmi internet adresi üzerinden yapılmasının yanı sıra Türkiye İş Kurumu İŞKUR il müdürlükleri üzerinden gerçekleştirilebileceğinin de bilgisini aktardı.

İlan detayları için tıklayın.

 

One comment

  1. Mrhb ben kayseriden fatih 27 yasindayim eskavator oporotoruyum sekiz yillik deneyime sahibim ehliyet var isli bg devlet su islerine girmek istiyorum nasil girebilirim yardimci olabilecek varmi acil ise ihtiyacim var saygilar05418984631iletisim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir