İkea personel alımı ve iş ilanları 2021

İkea Türkiye personel alımı için iş ilanları yayınladı. Farklı kadrolarda personel alımı yapacak olan İkea iş ilanlarına ulaşmak ve bilgi edinmek için haberimiz üzerinden bilgi edinebilirsiniz.

IKEA Türkiye

Mapa Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş.

Mayıs 2005’te Türkiye’nin ilk IKEA mağazasını İstanbul, Ümraniye’de açan MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş., halen İstanbul’da üçü İstanbul’da, biri Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya’da olmak üzere toplam yedi mağaza ile faaliyetlerini sürdürmektedir. biri Bodrum ve Adana’da olmak üzere iki “Sipariş ve Teslimat Noktası” ile Çevrimiçi Mağazası. IKEA mağazaları 8.000’den fazla ince tasarımlı, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ürün, milyonlarca fikir ve akıllı çözümlere ulaşma fırsatı sunuyor.

İnsan Kaynakları Fikrimiz

Biz sade ve dürüst bir dünya görüşünü benimsemiş, insanların ve birliğin öneminin farkında olan, mütevazı, istekli ve kalıcı bir grup çalışanız. En önemli amacımız hem kişisel hem de profesyonel yaşamımızda ilerleme fırsatlarından yararlanarak hem kendimize hem de müşterilerimize daha iyi bir günlük yaşam sunmaktır.

Degerlerimiz

Her bireyin sunmak için değerli bir şeye sahip olduğuna inanıyoruz ve çalışma şeklimizde aynı değerlere sahip olmaya çalışıyoruz.

IKEA’da Çalışmak

IKEA kültürüne uygun adayları memnuniyetle karşılıyoruz.

IKEA Türkiye’nin çalışanları alçakgönüllü, sorumluluk kabul etmeye istekli ve ekip çalışmasına inanan motivasyonu yüksek insanlar. İş yerinde eğlenmek bizim için çok önemli. Bu nedenle IKEA Türkiye’de çalışmak için sayısız neden olsa da, neden burada olduklarını sorduklarında çalışanlarımız evrensel olarak cevap veriyor: “Çalışma ortamı gerçekten keyifli!”

Nefsimizi geride bırakıyoruz.

Abartılı oyunlara veya özel odalara ihtiyacımız yok. Çalışanlarımızdan egolarını geride bırakmalarını bekliyoruz. Bu, ekip olarak daha hızlı, daha etkili ve daha keyifli bir çalışma sağlar.

Hatalarımızdan öğreniriz.

IKEA kültüründe şöyle der: “Hata yapmak insandır. Herkes hata yapabilir.” Hata yapmanın, kendimizi geliştirmenin ve öğrenmenin başka bir yolu olduğuna inanıyoruz.

Her şeyi kendi başınıza öğrenebilirsiniz.

Belirli bir sorumluluğun verilmesini beklemeden bir iş öğrenmek ve inisiyatif almaktan hoşlanıyorsanız, IKEA Türkiye tam da olmanız gereken yerde.

Dönüşümü mümkün kılmak için kariyer fırsatları sunuyoruz.

Mümkün olduğunda, IKEA’nın perakende operasyonları açısından potansiyeli olduğunu düşündüğümüz çalışanlar için farklı kariyer fırsatları oluştururuz.

IKEA Türkiye çok büyük bir aile.

Birlikte çalıştığınız insanlar da arkadaşlarınızdır. Bir şeyi paylaşmaya ihtiyaç duyduğunuzda, tıpkı sizin gibi binlerce bulabilirsiniz, çünkü bu, diğer şeylerin yanı sıra, büyük bir aile.

Bir mağazadan diğerine aktarma

IKEA Türkiye merkez ofisinde ve 4 şehirde 5 mağazada çeşitli kariyer seçenekleri sunmakta ve büyüme yolunda ilerlemektedir. Bizim için bir mağazadan diğerine geçiş yapmak doğal bir kariyer parkurudur.

Organizasyonumuz

IKEA Türkiye Mağazalarında ve Merkez Ofisimizde olağanüstü kariyer ve öğrenme olanakları sunuyoruz. Perakende pazarlama alanında kariyer yapmak istiyorsanız, IKEA Türkiye olmak istediğiniz yerdir.

Satış

IKEA’daki Satış Departmanı personeli, IKEA’nın ürün yelpazesine ve self servis konseptine istinaden müşterilerimizle günlük temas halindedir. IKEA müşterilerinin perakende satış ve bilgi birikimi, IKEA Concept ve IKEA ürün yelpazesi Satış Ekibimiz için vazgeçilmezdir. Merkez Ofis Satış Ekibi ise ürün yelpazesinin yönetiminden sorumludur.

Com & In

Bir ev dekorasyon firması olarak uzmanlığımızı en iyi şekilde yansıtabilmek için Mağazalarımızda ve Genel Merkezimizde İç ve Görsel Tasarım ekipleriyle çalışıyoruz.

Lojistik

Lojistik Departmanı, ürünlerin en küçük çevresel ayak iziyle ve mümkün olan en düşük maliyetle mağazalarımıza teslim edilmesini sağlar. Lojistik Departmanı, Depo, Ürün Girişi, Satış ve Tedarik Desteği, Planlama, Operasyonlar ve İthalat bölümlerini içerir.

Yiyecek ve içecek

Yiyecek ve İçecek Bölümü çalışanları, Restoran ve İsveç Gıda Pazarı gibi satış alanlarında iç ve dış müşterilerimize hizmet vermektedir.

Müşteri Hizmetleri

IKEA’da Müşteri Hizmetleri mağazaların içinde ve dışında bir rol oynamaktadır. Resepsiyon ve Oyun Alanlarından Değiştirme ve İade Masası, Check-Out’lar ve Çağrı Merkezine kadar her yeri kapsar.

Finans ve Operasyonlar

Finans personeli mali konular ve bunların operasyonlar üzerindeki etkileri üzerinde çalışır. IKEA mağazalarındaki finans ve operasyon ekipleri Bütçe ve Raporlama, Muhasebe, Bakım ve Onarım, Ürün Kurtarma ve BT bölümlerinde uzmanlaşmıştır. Genel Müdürlük’te bu ekiplere Hazine, İç Denetim ve Tedarik bölümleri de eşlik etmektedir.

İnsan kaynakları

İnsan Kaynakları ekipleri işe alma, eğitim ve geliştirme, ücret ve çalışan ilişkileri süreçlerinin organizasyonunda ve yürütülmesinde ve kurum kültürünün sürdürülmesinde aktif rol oynamaktadır.

IKEA İşletme ve E-Ticaret

IKEA İş Satış Departmanı, IKEA mağazalarındaki kurumsal müşterilere ve saha satış ekipleri aracılığıyla hizmet vermektedir. Öte yandan, saflarımızdaki en yeni satış kanalından sorumlu olan e-Ticaret ekibi, satış, müşteri hizmetleri ve lojistik operasyonlarında çevrimiçi müşterilere hizmet vermektedir.

Pazarlama ve İletişim

Merkez Ofisimizde bulunan Pazarlama ve İletişim Departmanı, mağazalarımızın içindeki ve dışındaki tüm pazarlama faaliyetlerini geliştirmek ve yerel pazarda IKEA Marka Kimliğini temsil etmekten sorumludur. Pazarlama kanalları IKEA Kataloğu, IKEA Türkiye web sitesi, broşürler, reklamlar ve duyurular gibi araçları içermektedir.

https://www.kariyer.net/firma-profil/ikea-turkiye-6680-31560

Kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir