İŞKUR işçi alımı iş ilanları 2020! İşte detaylar…!

Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden farklı bir çok firma işçi alımı ilanı yayınladı. İŞKUR üzerinden 2020 yılı ilanlarına ulaşmak ve hangi bölgelerden alım yapıldığını öğrenmek ayrıca işçi alımı ilanlarına nasıl başvuru yapılacağını öğrenmek için haberimiz üzerinden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

İŞKUR İŞÇİ ALIMI İŞ İLANLARI 2020 HANGİ BÖLGELERDEN YAPILACAK?

Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bilecik, Bingöl, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli,  Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat ve Zonguldak bölgelerinde iş ilanları yayınlanmıştır.

2020 İŞKUR İŞ İLANLARINA NASIL ULAŞILIR?

Öncelikle https://bit.ly/2QE4758 adresine giderek hiç bir işlem yapmadan sadece ” ara ” butonuna basarak tüm iş ilanlarını yayınlayabilir veya belirli bir bölgeden iş ilanı listelemek için ise “il” kısmından ilinizi seçerek ” ara ” butonuna basmanız iş ilanlarını listeleyecektir.

Başvuru işlemleri de yine aynı sayfa üzerinden yapılmakta olup, üye girişi işleminin ardından ilan detayları içerisinde yer alan ” başvur ” butonunu kullanarak iş başvuru işleminizi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir