Tüvtürk Personel Alımı 2020 ( Mayıs Ayı Personel Alımı )

Tüvtürk 2020 yılı içerisinde personel alımı ilanları yayınlamaya devam ediyor. Tüvtürk hakkında bilginin yanı sıra Tüvtürk personel alımı 2020 ilanlarına ulaşabilir ve personel eğitimi bilgilerinden de makalemiz üzerinden yararlanabilirsiniz. Bunların yanı sıra Tüvtürk iş ilanları arasında yer alan araç muayene teknisyeni kadrosu için istenen şartları da inceledikten sonra kariyer adresi üzerinden iş başvuru aşamasına geçiş sağlamanız mümkün olacaktır.

TÜVTÜRK

TÜVtürk, Akfen’in ortak girişimidir . Şirket, Türk Hükümeti’nin 20 Aralık 1996 tarih ve 96/96 / EC sayılı maddelerde tanımlanan AB araç güvenliği yönetmeliğini uygulamaya karar vermesinin ardından 2007 yılında kurulmuştur. İhale sürecinden sonra yeni şirket 20 yıllık periyodik araç tekeli ihalesini kazanmıştır. 2009’dan itibaren Türkiye’de teftişler.

Sözleşmeden istendiği gibi TÜVtürk yüzlerce yeni denetim istasyonu kurdu – 2017 yılına kadar 207 sabit ve 16 mobil istasyona ulaştı ve 3500 çalışanın yılda 14 milyon denetimden sorumlu olduğu (8 milyon aracın ana denetimleri dahil). [1] Muayene düzenlemelerindeki değişim oldukça keskinti – ilk yıl, araçların yüzde 47’si ilk muayeneyi geçemedi, ancak yönetmelikler 2013 yılına kadar başlangıçta hafifletilmiş olsa da, örneğin ön rüzgar ekranındaki çizikler hakkında Anadolu iç bölgelerindeki kırsal sokaklarda hasarlar çok yaygındı .

Yeni teftiş planının tanıtımına kapsamlı bir propaganda kampanyası eşlik etti ve Alman Türkleri ile bağlantılar yoluyla , nüfusun teftişlerin çok daha ayrıntılı ama pasif hale geleceğini daha iyi anlayacağı, dolayısıyla şirketin isminin bir “TÜV” iştiraki. Aslında Alman modeli gibi TÜVturk de kuzeyde ve güneyde – her ikisi de İstanbul’da bulunan TÜVturk Kuzey Taşıt Muayene İstasyonları Yapım Ve İşletim (kuzey) ve TÜVturk Güney Taşıt Muayene İstasyonları Yapım Ve İşletim (güney) şeklinde organize edilmiştir.

TÜVTÜRK İLETİŞİM – MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

TÜVTÜRK Çağrı Merkezi, Pazar günü hariç haftanın 6 günü 08.00 – 20.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 0850 222 88 88 08.00 – 20.00 arası *Görüşme ücretleri kullandığınız operatörün tarifesi üzerinden belirlenecektir. Bilgi, itiraz ve şikayetlerinizi İletişim Formunu doldurarak, info@tuvturk.com.tr adresine e-posta gönderek ya da 0850 222 88 88 numaralı telefon numarasını kullanarak iletebilirsiniz.

TÜVTÜRK PERSONEL ALIMI 2020

-Araç Muayene Teknisyeni,

-Dönemsel araç muayene teknisyeni,

-İstasyon amiri yardımcısı,

ARAÇ MUAYENE TEKNİSYENİ

  • Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi veya dengi meslek liselerinin Makine, Motor, Otomotiv veya Tesviye Bölümü Mezunu*,
  • MS Office uygulamalarını kullanabilen,
  • Müşteri memnuniyeti bilincine sahip,
  • “B” sınıfı sürücü belgesi olan,
  • Tercihen A2, D veya E sınıfı sürücü belgelerinden bir veya birkaçına sahip,
  • Tercihen Ordu Fatsa’da ikamet eden.
  • Araç muayenelerini tanımlanan standartlar çerçevesinde gerçekleştirmek,
  • Araç muayene raporunu oluşturmak ve aracın durumu ile ilgili müşteriye bilgi vermek,
  • Muayene sürecinde müşteri odaklı hizmet verilmesini sağlamak.
Tüvtürk personel alımı

TÜVTÜRK PERSONEL EĞİTİMİ

Araç Bakımında Muayeneci Bakış Açısı Eğitimi TÜVTÜRK Akademi Trafik ve Yolcu Güvenliği bilincini artırmak amacıyla Araç Muayenesi konusundaki uluslararası uzmanlık, bilgi, birikim ve tecrübelerini “Muayeneci Bakış Açısı” eğitim programı ile sizlerle paylaşmaktadır. Eğitimin amacı araçların TÜVTÜRK Araç Muayene istasyonlarına getirilmeden önce, araç sahipleri tarafından gerekli hazırlıkların bilinçli bir şekilde yapılarak, muayene sürecinin sorunsuz bir şekilde tamamlamasını sağlamaktır.

Egzoz Emisyon Ölçüm Personeli Eğitimi TÜVTÜRK Akademi Egzoz gazlarının neden olduğu hava kirliliğinden ve etkilerinden, canlıları ve çevreyi korumak amacıyla yapılan Egzoz Emisyon Ölçümünü gerçekleştirmeye yetkili Egzoz Emisyon Ölçüm Personeli yetiştirmektedir. Amacımız Teknik eğitmenlerimiz tarafından verilen eğitimleri zengin içerik ve görselliği önemseyen eğitim anlayışıyla gerçekleştirerek bu eğitimlerle çevreye ve sektöre katma değer sağlamaktır.

TÜVTÜRK İNSAN KAYNAKLARI

TÜVTÜRK İnsan Kaynakları Politikamız

Çalışanlarımızın bireysel sorumluluk almasını teşvik ederiz.

TÜVTÜRK’te devamlı gelişime açık ve etkin bir insan kaynakları yönetim sistemi kullanırız.

Tüm çalışanlarımızı, yetkinliklerini ve mesleki becerilerini sürekli geliştirmelerini sağlayan düzenli eğitimlerle destekleriz.

Bireysel hedeflerin ve sahip olunması beklenen yetkinliklerin net olarak tanımlandığı ve adil bir şekilde değerlendirildiği bir performans yönetim sistemi uygularız.

Çalışanlarımızın TÜVTÜRK’e bağlılığını, destekleyici, performans odaklı kariyer planlama uygulamalarıyla hayata geçiririz.

Cv’lerinizi ik@tuvturk.com.tr‘ye gönderebilirsiniz.

Tüvtürk iş ilanları

TÜVTÜRK İŞ İLANLARI

https://www.kariyer.net/is-ilanlari/#&kw=t%C3%BCvt%C3%BCrk

Adaylar TÜVTÜRK iş ilanları hakkında bilgi edinmek ve iş başvuru işlemlerini gerçekleştirmek için üst kısımda verilmiş kariyer adresini kopyaladıktan sonra tarayıcılarına yapıştırarak güncel iş ilanlarına ulaşabilmeleri mümkün olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*