Whatsapp grupları yasaklanacak mı? İşte ayrıntılar…

Whatsapp’ta dolaşan ses kaydı sonrası whatsap grupları yasaklanacak mı diye merak eden vatandaşlar arayış içerisine girdi. Peki whatsapp grupları yasaklanacak mı, konu ile ilgili resmi bir bilgi var mı?

Bazı yasa değişikliklerinin geleceği yönünde bilgiler dolaşmakta olup, araştırmalarımıza göre bu yasa teklifini kimin sunduğuna dair bir belge olmadığı yönünde. Bu tarz bir yasa teklifi olduğunda belgeler de olması gerekli ancak araştırmalara göre böyle bir şey yok. Örneğin infaz yasasının TBMM genel kurulunda devam ediyor ancak whatsapp grupları yasaklanacak mı, whatsapp grupları ile alakalı bir yasaya bakıldığında hiç bir bilgi yok. Böyle birşey oldığunda TBMM resmi sitesinden takip edilebiliyor ancak şuanda böyle bir yasa teklifi yoktur. Bazen torba yasanın olabildiği yönünde bilgiler verildi ancak açıklamalara göre buda yok.

Özetlemek gerekirse şuan net bir bilgi yok diyebiliriz. Böyle bir yasa çıkacak ise TBMM sitesinde gözükmesi lazım ama takibi yapılamıyor. İlerleyen zamanlarda konuya ilişkin detaylar verilecektir diye düşünüyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*