Yeşilay personel alımı ve iş ilanları 2020! Mart ayı ilanları!

Yeşilay resmi kariyer adresi aracılığı ile verdiği ilanlar neticesinde personel alımı yapacak.

Yeşilay Hakkında

Türkiye Yeşilay Cemiyeti, 1920’de çeşitli geçmişlerden gelen vatansever insanlar ve aydınlar (Dist. Prof. Mazhar Osman ve arkadaşları) tarafından İngilizlerin İstanbul’daki içki ve uyuşturucuları ücretsiz dağıtma girişimlerine yanıt olarak kuruldu. mesleğe karşı direnişi zayıflatmak. Kurucular, alkol ve uyuşturucu bağımlılığının yaklaşan tehlikelerini, işgale karşı direnişin azalmasına neden olduğunu algıladılar. Vatansever aydınlar Türk toplumunu uyarmak için İstanbul’da “Yeşil Hilal”, “Hilal-i Ahdar” ı kurdular. Derneğin resmi adı “Türkiye Yeşilay Cemiyeti”, “Türkiye Yeşilay Cemiyeti” dir.

Yeşil Hilal, alkol, tütün, uyuşturucu, kumar vb. Gibi farklı bağımlılıklara karşı bilinçli kararlar verebilmeleri için gençlere ve yetişkinlere uyuşturucular hakkında gerçek bilgiler veren kar amacı gütmeyen bir sivil toplum kuruluşudur. 1920 ve 1934 yılında Türk Hükümeti tarafından Kamu-Yararlı Toplum statüsü (kamu yararına hizmet eden kuruluşlara kamu yararına toplum statüsü verilmiştir) statüsü verilmiştir.

Bugün, Yeşilay çok sayıda şehirde faaliyet gösteren 24 şube ve 64 temsilci tarafından ülke içi bağımlılıklarla mücadelede bir marka haline gelmiştir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürü

İş Sağlığı ve Güvenliği kültürü oluşturuyoruz ve bu kültürü herkes için bir yaşam tarzı haline getirmek için yasal ve diğer gerekliliklerin bir adım önünde politika ve uygulamaları hayata geçiriyoruz.

Bu çerçevede yürütülen faaliyetlerin tüm çalışanların ortak sorumluluğu olduğunu ve İş Sağlığı ve Güvenliği faaliyetlerinde çalışanlarla ve çalışan temsilcilerinin görüş alışverişini ve katılımını sağlamaktayız.

Risk yönetimi

Planlama aşamasından başlayarak, değişiklikler de dahil olmak üzere tüm iş süreçlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği tehlikelerinin ortadan kaldırılmasını ilke ediniriz ve ortaya çıkabilecek sağlık ve güvenlik risklerini analiz ederiz ve tüm çalışanlarımızın risk altında olmasını sağlıyoruz azaltma çalışmaları.

Sürekli gelişme

Sıfır meslek hastalığını hedefleyerek ve gerekli önlemleri alarak İş Sağlığı ve Güvenliği performansını artırmak için sürekli iyileştirme ve geliştirmeyi destekliyoruz.

İletişim ve Farkındalık

Tüm paydaşlarımızın İş Sağlığı ve Güvenliği bilincini artırmak ve görev ve sorumluluklarının farkında olmalarını hatırlatmak için eğitim faaliyetleri planlıyor ve uyguluyoruz.

İş Sağlığı ve Güvenliği bilinci kapsamında tüm paydaşlarımızın geri bildirimlerini analiz ediyor ve gerekli eylemlere dönüştürüyoruz.

https://www.kariyer.net/firma-profil/turkiye-yesilay-cemiyeti-43637-79034

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*