Yurtiçi Kargo personel alımı 2020! İlan detayları nedir?

Yurtiçi Kargo personel alımı 2020! İlan detayları nedir?

YURTİÇİ KARGO KARİYER

Yurtiçi Kargo olarak, insanların iş dünyasındaki en önemli faktör olduğuna inanıyoruz. Bilinçli çalışma, dürüstlük, sabır, tutarlılık, üstün kalite, gelişme, koşulsuz sevgi, destek ve cesaret, Yurtiçi Kargo’da yaratılan kültürün temel ilkeleridir. Bizim oluşturduğumuz kültürün yanı sıra İnsan Kaynakları Politikamız vazgeçilmez değerlerimizi benimsemeye dayanmaktadır. Bu değerlerin temelinde müşteri ve kalite odaklı hizmet, katılım, başkalarına saygı ve sosyal sorumluluk bilinci yatmaktadır. Başarının önkoşulları, belirli bir hedefi hedefleyen ekiplerin ortak değerleridir ve tüm ekip üyelerinin bu hedefleri tutumları ve kararlarıyla kucaklamalarıdır. Stratejimiz, bizi Yurtiçi Kargo yapan ve gelişmeyi sağlayan değerleri kucaklamak; ve aynı zamanda yeni hedefler entegre etmek,

Katılımcı, performans ve kalkınma odaklı kurum kültürümüzün en önemli araçlarından biri Ekim 2001’de yürürlüğe giren “Öneri Sistemi” dir. Bu uygulama Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş. genel organizasyon sistemi ve her düzeyde görüş paylaşımını teşvik etmek. Tüm çalışanlar Öneri / Sistem ayrımcılığı olmadan Öneri Geliştirme Sistemine birey olarak katkıda bulunabilir.

Tüm Yurtiçi Kargo Çalışanlar

Her koşulda müşteri memnuniyetini ve sadakatini garanti etmek için çaba gösterin.
Güvenilir ve dürüst.
Topluma ve çevreye saygılıdır.
Kalite bilincine sahip olun.
Sorumluluklarının farkındalar.
Sonuç odaklı.
Yaratıcı ve katılımcı.
Öneride bulunun ve çözümler sağlayın.
Etkili iletişim becerilerine sahiptir.
Bu özellikleri yaşamın her alanında taşıyın.

İnsan Kaynakları Misyonumuz

Misyonumuz en değerli kaynağı, insanları en verimli şekilde değerlendirerek çalışanlarımızı mutlu edecek ve verimliliği artıracak süreçleri belirlemektir; stratejik iş ortağı olarak diğer tüm işlevlere sürekli destek vererek şirket hedeflerine ulaşmaya katkıda bulunmak.

Yuriçi Kargo Hakkında

“Söz verildiği gibi” sloganını referans noktası olarak alan Yurtiçi Kargo, 1982 yılında Türkiye’nin ilk Türk kargo markası Arıkanlı Holding çatısı altında Dr. İbrahim Arıkanlı liderliğiyle kuruldu.

17 Bölge Müdürlüğü, 33 aktarma merkezi, 900’den fazla şubesi, 16.000’den fazla çalışanı ve 5000’den fazla aracı ile filosu ile Yurtiçi Kargo, Türkiye’nin 81 ilinde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde hizmet vermektedir. Avrupa’nın önde gelen kargo şirketlerinden çözüm ortağı Geopost ile dünyanın 220’den fazla noktasına uluslararası sevkiyat gerçekleştirmektedir.

Yurtiçi Kargo, kargo sektöründeki lider konumu, kaliteli insan kaynakları, müşteri odaklı hizmet ve analitik yönetim felsefesi ile öncü olmuş, hareketlilik ve yenilikçilikteki başarısı ile sektördeki birçok firmaya rehberlik etmektedir.

İşletmede uygulanan kalite standartları ile kusursuz hizmet sunma misyonunu yürüten Yurtiçi Kargo, “ilk denemede iyi hizmet” sloganı kalite anlayışını yansıtmaktadır.

Yurtiçi Lojistik, Yurtiçi Lojistik ve Arıkanlı Holding’in Ulaşım Kategorisindeki diğer şirketlerle uluslararası kalite düzeylerinde hizmet vererek hem yerel hem de uluslararası ekspres kargo sevkıyat sektörüne giden yolu açmaya devam ediyor.

Yurtiçi Kargo Kilometre Taşları

1982: Türkiye’nin ilk kargo şirketi olarak kuruldu.
1992 İşletme ajansı operasyonu başladı.
1992 Acente sisteminin başlatılması
1993 Bilgisayarlar bu alanda kullanılmaya başlandı.
1994: İlk konveyör bant sistemi kuruldu
1995: TS 11595 Hizmet Kimlik Belgesi alındı.
1996: Uluslararası sevkiyatlar başladı.
1997: FIATA üyeliği.
1999: TS EN ISO 9002 belgesi alındı.
2000: El Terminalleri kullanılmaya başlandı.
2001: Online kargo takip hizmeti verilmeye başlandı.
2003: TS EN ISO 9001: 2000 belgesi alındı; VIP hizmeti başladı.
2004: Şirket ERP ve Performans Yönetim Sistemi ve KPI kullanmaya başladı.
2005: Şirket Kargo Operasyon Sistemi ‘KOPS’in ilk ve en büyük çevrimiçi ağını kullanmaya başladı ve kamu kurumlarından sonra kullanan ilk özel şirket oldu.
2005: Superbrands tarafından sektörün ‘Süper Markası’ ödülüne layık görülen şirket 2007, 2010, 2012 ve 2014 yıllarında da ödülü tekrar kazandı.
2006: Yerinde Para Toplama ile Paketleme ve Posta Hizmetleri başladı.
2007: SMS bildirimi, “Mobile Cargo” ve ‘Airy Package’ hizmetleri başladı.
2008: “Gün Seçimi” hizmeti başladı.
2009: Online kargo yönetim sistemi ‘Self Service’ faaliyete geçti.
2010: TS EN ISO 9001: 2008 belgesi alındı ​​ve “Yastıklamalı Ambalaj” hizmeti başladı.
2011: İnternet, iPad ve iPhone ofislerinde online kargo hizmetleri başladı; mobil ofisler faaliyete geçti. TSE ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi belgesi alındı.
2011: Türkiye Kalite Derneği (Kalder) tarafından yürütülen ‘Türkiye’nin Müşteri Memnuniyeti Endeksi (TMME)’ ne göre, müşteriler tarafından Türkiye’nin en tatmin edici ulusal kargo markası ödülüne layık görüldü ve 4. kez ödül aldı.
2012: Yurtiçi Kargo Android Ofis hizmeti verdi.
2014: Brand Finance tarafından yürütülen “Türkiye’nin En Değerli 100 Markası” nda ilk kargo şirketi oldu.
2014: Şirket ‘Posta Hizmet Sağlayıcısı Yetkilendirme Belgesi’ni aldı ve’ Hava Kanallarıyla Paketleme ‘sağlamaya başladı.
2015: Müşterilerine “Doğrudan Ödeme Sistemi ve Takip Sistemi” (DOSTT) sunmaya başladı. Sektörde ilk kez “Otomatik Adres Ayırıcı” kullanılmaya başlandı.
2016: Alış Personeli Mobil Uygulamaları kullanılmaya başlandı.
2017: Endüstriyel mobil cihazların barkod okuma özelliği cep telefonlarına entegre edildi ve kullanılmaya başlandı.
2017: TC Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından AR-GE Merkezi Sertifikası verildi.
2017: Sektörde ISO / IEC 270001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası alan ilk Türk kargo şirketi oldu.
2017: İçerik yönetimini en başarılı şekilde yürüten dağıtım hizmetleri markası olarak Social Media Awards Türkiye’nin “Veri Analizi Kategorisi” nde seçildi. Aynı ödülü 2018’de de aldım.
2018: Bir mobil oyunlaştırma teknolojisi olan YK Game ve bir e-kimlik doğrulama sistemi olan Akıllı Kart Okuyucular’ı uyguladı.
2018: IDG lisansı altında 40’tan fazla ülkede düzenlenen ve teknoloji liderleri için en prestijli ödüller arasında sayılan CIO Ödüllerini aldı.

https://www.kariyer.net/firma-profil/yurtici-kargo-servisi-a-s-2016-38332

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir